Ofertă acceptată Cumpărare directă

Teste evaluare psihologica

Număr anunț
DA21789551
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI DE ASISTENTA EDUCATIONALA BRASOV (CUI 18657250)
Furnizor / câștigător
D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI RO14937087)
Cod CPV
33156000-8 · Material de testare psihologica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.083,35 RON
Valoare atribuită
8.083,35 RON
Data publicării
19.11.2018 15:36
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 08:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.083,35 RON

din 8.083,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.