Ofertă refuzată Cumpărare directă

verificare stingatoare truse prim ajutor

Număr anunț
DA22246163
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZU STREHAIA (CUI 29122022)
Furnizor / câștigător
ANINOASA-TIM SRL (CUI RO5188127)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.420 RON
Valoare finală
2.420 RON
Data publicării
18.01.2019 11:44
Termen limită
23.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.