Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet materiale tamplarie
- Număr anunț
- DA21778799
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO15267457)
- Cod CPV
- 44531700-8 · Articole cu filet din fier sau din otel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.651,78 RON
- Valoare atribuită
- 2.651,78 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 09:56
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.651,78 RON
din 2.651,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro