Ofertă refuzată Cumpărare directă

ACCESORII JGHEAB SI SURUB TABLA

Număr anunț
DA21407575
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 4505375)
Furnizor / câștigător
SAF METROPOLITAN PROVIDER S.R.L. (CUI RO9548750)
Cod CPV
44112400-2 · Acoperis (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.183,10 RON
Valoare finală
2.183,10 RON
Data publicării
08.10.2018 10:21
Data finalizării
10.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.