Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VERIFICARE STINGATOARE
- Număr anunț
- DA21795944
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
- Furnizor / câștigător
- MATRA IMPEX PROD COM SRL (CUI RO4291158)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 317,72 RON
- Valoare atribuită
- 317,72 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 10:59
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
317,72 RON
din 317,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro