Ofertă acceptată Cumpărare directă

Extinctoare portabile

Număr anunț
DA21795737
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PARAU (CUI 29424926)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
384,94 RON
Valoare atribuită
384,94 RON
Data publicării
20.11.2018 10:53
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

384,94 RON

din 384,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.