Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare Stihl Motocoasa FS 360 C-E

Număr anunț
DA21792415
Autoritate contractantă
DOMENIUL PUBLIC CAMPIA TURZII S.A. (CUI RO7929510)
Furnizor / câștigător
AGROLIV SRL (CUI 6761027)
Cod CPV
50532000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor si aparatelor electrice si a echipamentului conex (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
244,37 RON
Valoare atribuită
244,37 RON
Data publicării
20.11.2018 09:07
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

244,37 RON

din 244,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.