Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cumparare directa camere auto
- Număr anunț
- DA21792374
- Autoritate contractantă
- Politia Locala a mun.Sf.Gheorghe (CUI 18018175)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 32333200-8 · Camere video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008 RON
- Valoare atribuită
- 1.008 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 09:06
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 13:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.008 RON
din 1.008 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro