Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curs TOP 60 Vulnerabilităţi de Securitate Informatică - "Sesiunea Instituţiilor" +Servicii Hoteliere

Număr anunț
DA21785004
Autoritate contractantă
Curtea de Apel Târgu-Mureş (CUI 17688240)
Furnizor / câștigător
AROND MESSAGING RO (CUI RO15965980)
Cod CPV
80533200-1 · Cursuri de informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.039,22 RON
Valoare atribuită
3.039,22 RON
Data publicării
19.11.2018 13:01
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 13:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.039,22 RON

din 3.039,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.