Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 52,0% sub estimat
KIT PLASMAFEREZA si CATETER BILUMINAL
- Număr anunț
- DA22345372
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED FLUIDS SRL (CUI RO16674718)
- Cod CPV
- 33171000-9 · Instrumente pentru anestezie si pentru reanimare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.559,98 RON 52,0% sub estimat
- Data publicării
- 05.02.2019 12:30
- Termen limită
- 10.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.02.2019 08:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.559,98 RON
din 22.000 RON estimat
52,0%
Adjudecat la 48,0% din estimat · economie 11.440,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.