Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set corzi vioara Dimavery,Bete Toba Drumcraft 5A,CLASSIC ACCORDION "SECONDO"Husa clauviuatura Gewa 9

Număr anunț
DA21792995
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL JUDETEAN CONSTANTA"TEODOR T. BURADA (CUI 4859860)
Furnizor / câștigător
AGORA-ELECTRONIK SRL (CUI RO16514598)
Cod CPV
37321300-7 · Accesorii pentru instrumente cu coarde (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.622,38 RON
Valoare atribuită
2.622,38 RON
Data publicării
20.11.2018 09:28
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.622,38 RON

din 2.622,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.