Ofertă refuzată Cumpărare directă

AMOXICILLINUM + ACIDUM CLAVULANICUM / Amoxiplus 1.2g x 50fl.

Număr anunț
DA22263194
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
719,74 RON
Valoare finală
719,74 RON
Data publicării
22.01.2019 11:03
Data finalizării
23.01.2019 15:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.