Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Terminal portabil TETRA tip Sepura SC2020, TEA2, 1.8W
- Număr anunț
- DA21435623
- Autoritate contractantă
- U.M. 0451 Deva (CUI 4634493)
- Furnizor / câștigător
- RADIOCOM BIHOR SRL (CUI RO25191453)
- Cod CPV
- 32230000-4 · Aparate de emisie radio cu aparate de receptie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.008,40 RON
- Valoare atribuită
- 21.008,40 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 12:16
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 12:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.008,40 RON
din 21.008,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro