Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de curatat

Număr anunț
DA21433965
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL ,,NICOLAE IORGA'', ORASUL VALENII DE MUNTE (CUI 29055365)
Furnizor / câștigător
PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI RO22585925)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228,99 RON
Valoare atribuită
228,99 RON
Data publicării
10.10.2018 11:17
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,99 RON

din 228,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.