Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat
Consumabile auto
- Număr anunț
- DA21432419
- Autoritate contractantă
- Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
- Furnizor / câștigător
- FLORDAN COM SRL (CUI RO7961244)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.128,59 RON
- Valoare atribuită
- 1.124,57 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 10.10.2018 10:16
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 12:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.124,57 RON
din 1.128,59 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 4,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.