Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dezvoltare platforma pentru colaborarea personalului didactic

Număr anunț
DA21429000
Autoritate contractantă
Primaria Turnu Magurele (CUI 4253731)
Furnizor / câștigător
TOKYO STYLE SRL (CUI 34546660)
Cod CPV
72230000-6 · Servicii de dezvoltare de software personalizat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
09.10.2018 16:26
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 08:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.