Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator casa de marcat

Număr anunț
DA21426086
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0406 Constanta (CUI 4300582)
Furnizor / câștigător
REL SYSPRO SRL (CUI RO11611085)
Cod CPV
31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109 RON
Valoare atribuită
109 RON
Data publicării
09.10.2018 14:12
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109 RON

din 109 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.