Ofertă acceptată Cumpărare directă

COLIERE DE PLASTIC 4*150 MM 100 ETS 650042 HONEST

Număr anunț
DA21425949
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI (CUI 4278710)
Furnizor / câștigător
URSU CONSTRUCT 2005 SRL (CUI RO17962824)
Cod CPV
44530000-4 · Dispozitive de fixare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
674,40 RON
Valoare atribuită
674,40 RON
Data publicării
09.10.2018 14:07
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

674,40 RON

din 674,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.