Ofertă acceptată Cumpărare directă

VTEK PRO 1200 - SUPORT DE PERETE PENTRU PROIECTOARE

Număr anunț
DA21424761
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA (CUI 13630032)
Furnizor / câștigător
TOTAL TECH SRL (CUI RO14664556)
Cod CPV
30230000-0 · Material informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,15 RON
Valoare atribuită
378,15 RON
Data publicării
09.10.2018 13:22
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,15 RON

din 378,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.