Ofertă refuzată Cumpărare directă

COLISTINA 1.000.000UI X 10FL ANTIBIOTICE (COLISTINUM

Număr anunț
DA22239457
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33641100-6 · Antiinfectioase si antiseptice pentru ginecologie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.598,20 RON
Valoare finală
3.598,20 RON
Data publicării
17.01.2019 13:33
Termen limită
23.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.