Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 3,2% sub estimat

40 ONDA ROLE H.IG. 2STR

Număr anunț
DA22263046
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
241,95 RON
Valoare atribuită
234,30 RON 3,2% sub estimat
Data publicării
22.01.2019 10:55
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

234,30 RON

din 241,95 RON estimat 3,2%

Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 7,65 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.