Ofertă refuzată
Cumpărare directă
imprastiere material antiderapant
- Număr anunț
- DA21415624
- Autoritate contractantă
- Comuna Gaiseni (CUI 5123578)
- Furnizor / câștigător
- II IGNAT DUMITRU (CUI 21153589)
- Cod CPV
- 90630000-2 · Servicii de inlaturare a ghetii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.000 RON
- Valoare finală
- 36.000 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 15:28
- Data finalizării
- 10.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.