Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saci filtranti hartie (T15/1; T17/1)

Număr anunț
DA22230751
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
KARCHER ROMANIA S.R.L. (CUI 23533592)
Cod CPV
39713431-3 · Accesorii pentru aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
545,56 RON
Valoare atribuită
545,56 RON
Data publicării
16.01.2019 13:04
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 07:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

545,56 RON

din 545,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.