Ofertă acceptată Cumpărare directă

MUFA FONTA 1/2INCH GEBO

Număr anunț
DA22267383
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
INSTALATII TRUST SA (CUI RO1104689)
Cod CPV
39370000-6 · Instalatii de distribuire a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21,01 RON
Valoare atribuită
21,01 RON
Data publicării
22.01.2019 14:53
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21,01 RON

din 21,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.