Ofertă acceptată Cumpărare directă

ECOBRITE SUPER SILEX LIQUID,ECOBRITE BOOSTER PLUS 25KG,ECOBRITE SOFTENER FLORAL,ECOBRITE DESTAINER

Număr anunț
DA22275090
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL (CUI 5189300)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.995,30 RON
Valoare atribuită
10.995,30 RON
Data publicării
23.01.2019 13:17
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.995,30 RON

din 10.995,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.