Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SOLUTIE PARBRIZ IARNA SV 50 BOR

Număr anunț
DA22269495
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "VASILE TOMEGEA" BOROAIA (CUI 14162851)
Furnizor / câștigător
GROUP OIL SRL (CUI RO23652607)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8,40 RON
Valoare atribuită
8,40 RON
Data publicării
23.01.2019 08:43
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8,40 RON

din 8,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.