Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CILINDRU / DRUM XEROX 101R00434 PENTRU XEROX WorkCentre 5222, 32,000-52,000 pages
- Număr anunț
- DA21431964
- Autoritate contractantă
- Comuna Izvoarele (CUI 2843256)
- Furnizor / câștigător
- BIROTECH SRL (CUI RO13038872)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 670 RON
- Valoare atribuită
- 670 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 10:00
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 10:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
670 RON
din 670 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro