Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plase porti manuale 3mx2mx1m

Număr anunț
DA22266490
Autoritate contractantă
ORASUL DOLHASCA (CUI 5461609)
Furnizor / câștigător
PLASE SPORTIVE SRL (CUI RO28387790)
Cod CPV
39541200-8 · Plase textile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,17 RON
Valoare atribuită
420,17 RON
Data publicării
22.01.2019 14:04
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,17 RON

din 420,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.