Ofertă acceptată Cumpărare directă

MULTIFUNCTIONALA COLOR KONICA MINOLTA BIZHUB C308 cu ADF DUAL SCAN, set tonere si masa ADV1039535

Număr anunț
DA21429038
Autoritate contractantă
Compania Municipala Tehnologia Informatiei Bucuresti SA (CUI RO37992048)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
Cod CPV
30121300-6 · Echipament de reproducere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
09.10.2018 16:34
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 16:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.