Ofertă acceptată Cumpărare directă

Peroxid de hidrogen 30% (Perhidrol®) pentru analiza

Număr anunț
DA22348698
Autoritate contractantă
Agentia pentru Protectia Mediului Maramures (CUI 3627307)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
286,26 RON
Valoare atribuită
286,26 RON
Data publicării
05.02.2019 15:46
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

286,26 RON

din 286,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.