Ofertă acceptată Cumpărare directă

cuptor cu microunde Samsung MS23K3513AW/OL, 800 W, 23 L

Număr anunț
DA22259401
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE STAT IN CONSTRUCTII-I.S.C (CUI 14234699)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39711362-4 · Cuptoare cu microunde (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.058,70 RON
Valoare atribuită
2.058,70 RON
Data publicării
21.01.2019 15:49
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.058,70 RON

din 2.058,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.