Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelopa 225/65 R16C Petlas iarna

Număr anunț
DA21797255
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ILIE MURGULESCU VELA (CUI 14992545)
Furnizor / câștigător
DAMORA COM SRL (CUI RO5763542)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
478,99 RON
Valoare atribuită
478,99 RON
Data publicării
20.11.2018 11:36
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

478,99 RON

din 478,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.