Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Publicare anunturi - Ref.nr.MBR_DSI 31828/07.11.2018 DOBRE ELENA MELANIA
- Număr anunț
- DA21793598
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
- Furnizor / câștigător
- Grupul de Presa Roman SRL (CUI RO14376529)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 312,08 RON
- Valoare atribuită
- 312,08 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 09:48
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
312,08 RON
din 312,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro