Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie anvelope pentru utilaje
- Număr anunț
- DA21792970
- Autoritate contractantă
- COMUNA BAICULESTI (PRIMARIA COMUNEI BAICULESTI) (CUI 4654741)
- Furnizor / câștigător
- TAMIRA TRADING SRL (CUI RO23435616)
- Cod CPV
- 34352000-9 · Pneuri pentru sarcina mare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.664 RON
- Valoare atribuită
- 7.664 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 09:27
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.664 RON
din 7.664 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro