Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPA 195/75R16C

Număr anunț
DA21791885
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA CU CLASELE I - VIII NR. 2 MARASESTI (CUI 4410674)
Furnizor / câștigător
SERVICE AUTONOV SRL (CUI RO15166002)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.495,82 RON
Valoare atribuită
2.495,82 RON
Data publicării
20.11.2018 08:45
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.495,82 RON

din 2.495,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.