Ofertă acceptată Cumpărare directă

Compresor Stanley cu piston fara ulei DN200/10//5 cu chinga transport

Număr anunț
DA21787552
Autoritate contractantă
Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
Furnizor / câștigător
IT REPUBLIC SRL (CUI RO21515603)
Cod CPV
42123400-1 · Compresoare de aer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
431,98 RON
Valoare atribuită
431,98 RON
Data publicării
19.11.2018 14:22
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

431,98 RON

din 431,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.