Ofertă acceptată Cumpărare directă

BIBLIORAFT PP PLASTIFIAT EXTERIOR 75MM, Hartie copiator A4, 80 gr/mp, 500 coli/top

Număr anunț
DA21432547
Autoritate contractantă
Electrocentrale Constanta S.A. (CUI RO33636420)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
Cod CPV
30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
577,50 RON
Valoare atribuită
577,50 RON
Data publicării
10.10.2018 10:21
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

577,50 RON

din 577,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.