Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elastice 1kg/punga;Cod RTC WI3099, 100mm

Număr anunț
DA21429002
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE SUCEAVA (CUI 11352916)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107,82 RON
Valoare atribuită
107,82 RON
Data publicării
09.10.2018 16:26
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

107,82 RON

din 107,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.