Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie rechizite

Număr anunț
DA21428762
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA PETROSANI (CUI 15556803)
Furnizor / câștigător
CRISS OFFICE SRL (CUI RO20464269)
Cod CPV
30199200-2 · Plicuri, carti postale si carti postale neilustrate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.361,25 RON
Valoare atribuită
1.361,25 RON
Data publicării
09.10.2018 16:00
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.361,25 RON

din 1.361,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.