Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tabla scolara neagra creta 120x240 cm
- Număr anunț
- DA21428365
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU (CUI 4440888)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30195500-7 · Table de scris cu creta sau accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.605 RON
- Valoare atribuită
- 3.605 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 15:38
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 09:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.605 RON
din 3.605 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro