Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)

Număr anunț
DA21428003
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 HUNEDOARA (CUI 32256458)
Furnizor / câștigător
CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
323,28 RON
Valoare atribuită
323,28 RON
Data publicării
09.10.2018 15:23
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 17:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

323,28 RON

din 323,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.