Ofertă acceptată Cumpărare directă

camere supraveghere forestcam

Număr anunț
DA21797473
Autoritate contractantă
COMUNA BECLEAN (PRIMARIA COMUNEI BECLEAN JUD. BRASOV) (CUI 4443426)
Furnizor / câștigător
CONTACT ELECTRIC COM SRL (CUI RO18300426)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.197,44 RON
Valoare atribuită
4.197,44 RON
Data publicării
20.11.2018 11:42
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.197,44 RON

din 4.197,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.