Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare piese auto
- Număr anunț
- DA22351186
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii-Unitatea Militara nr.01483 Zalau (CUI 17455910)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI RO151836)
- Cod CPV
- 34310000-3 · Motoare si piese pentru motoare (vehicule) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.037,83 RON
- Valoare atribuită
- 1.037,83 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 09:51
- Termen limită
- 11.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.02.2019 10:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.037,83 RON
din 1.037,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro