Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMPRESOR FATMAX 50L 8 BARI STANLEY

Număr anunț
DA22351135
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI RO1869096)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42123400-1 · Compresoare de aer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
805,88 RON
Valoare atribuită
805,88 RON
Data publicării
06.02.2019 09:48
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

805,88 RON

din 805,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.