Ofertă acceptată Cumpărare directă

anunturi si abonamente ziar

Număr anunț
DA22347865
Autoritate contractantă
Comuna Popesti (CUI 2541126)
Furnizor / câștigător
VILSPOPRESS SRL (CUI RO15990690)
Cod CPV
79340000-9 · Servicii de publicitate si de comercializare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
05.02.2019 14:48
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 08:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.