Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet 7 documentatii necesare emiterii Titlului de proprietate

Număr anunț
DA21710011
Autoritate contractantă
ORAS NEHOIU (CUI 4055807)
Furnizor / câștigător
VOINEA F. LAURENŢIU-MARIAN-TEHNICIAN CADASTRU FUNCIAR TOPOGRAF (CUI 31682226)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
11.11.2018 20:35
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 18:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.