Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Zeppelin 1GB DDR2 800MHz CL5 Bulk, ZE-DDR2-1G800-b
- Număr anunț
- DA21428203
- Autoritate contractantă
- TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 30236112-0 · Memorie statica cu acces aleatoriu (SRAM) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 180 RON
- Valoare atribuită
- 180 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 15:32
- Termen limită
- 14.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.10.2018 15:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
180 RON
din 180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro