Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimanta Konica Minolta Bizhub 4702

Număr anunț
DA21427815
Autoritate contractantă
Parchetul de pe lânga Curtea de Apel Craiova (CUI 16739531)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.197 RON
Valoare atribuită
7.197 RON
Data publicării
09.10.2018 15:14
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 08:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.197 RON

din 7.197 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.