Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie TV + accesorii

Număr anunț
DA21425749
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA VIȘINA (CUI 25299227)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.470,44 RON
Valoare atribuită
9.470,44 RON
Data publicării
09.10.2018 14:00
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.470,44 RON

din 9.470,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.