Ofertă acceptată Cumpărare directă

LOPATA ZAPADA

Număr anunț
DA22273204
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 CUGIR (CUI 12828202)
Furnizor / câștigător
NADIU CRIST S.R.L. (CUI RO16410856)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,30 RON
Valoare atribuită
235,30 RON
Data publicării
23.01.2019 11:38
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235,30 RON

din 235,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.